Reklama

Jutro w Kobylinie będą rozdawać maseczki ochronne

Opublikowano:
Autor:

Jutro w Kobylinie będą rozdawać maseczki ochronne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze Kobylina – w związku z rosnącą liczbą przypadków koronawirusa w kraju – zdecydowały o tym, że zaopatrzą mieszkańców gminy w maseczki ochronne.

 W związku z epidemią koronawirusa Gmina Kobylin zaopatruje wszystkich mieszkańców w maseczki ochronne. Chcemy zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Patrząc na sytuację w naszym kraju oraz w innych Państwach, mamy świadomość jak ważna jest prewencja – mówił wówczas Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina. 

Finalnie wszyscy mieszkańcy gminy Kobylin otrzymali maseczki ochronne, a wiele ościennych gmin – wzorem Kobylina – również zaczęło rozdawać maseczki.

Teraz – gdy znów zwiększa się dzienna liczba zachorowań na koronawirusa w kraju i w naszym województwie – burmistrz Kobylina postanowił ponowić akcję.

 

Sytuacja robi się nieciekawa, następuje wzrost zachorowań i – z racji tego, że trochę maseczek nam jeszcze zostało – chcemy zapewnić mieszkańcom ochronę. Każdy mieszkaniec, który zgłosi się do urzędu dostanie dwie maseczki i ulotkę informacyjną – mówi Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.
 

W piątek, 7 sierpnia przed urzędem miejskim w Kobylinie stanie namiot, w którym będą rozdawane maseczki.

 

Tym razem nie roznosimy ich po mieszkańcach. Każdy, kto chce maseczkę, może ją osobiście odebrać. Maseczki będą wydawane od godziny 9.00 do 12.00 lub do wyczerpania maseczek – wskazuje burmistrz Kobylina.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE