Reklama

Gmina Rozdrażew. Zapłaciłeś rachunki? Dostaniesz nagrodę z gminy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Rozdrażew. Zapłaciłeś rachunki? Dostaniesz nagrodę z gminy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze gminy Rozdrażew postanowiły nagrodzić mieszkańców, którzy systematycznie płacą lokalne podatki.

Upominki od władz Rozdrażewa mają być zachętą dla mieszkańców gminy, do tego, by do końca roku uregulowali zaległości podatkowe.

 

Wzorem poprzednich lat pragniemy nagrodzić osoby, które rozumieją, jak ważne dla funkcjonowania gminy, jej placówek oświatowych i realizacji zadań inwestycyjnych są systematyczne wpływy do budżetu gminy – podkreślają przedstawiciele gminy Rozdrażew.

 

Mieszkańcy gminy Rozdrażew, którzy na dzień 31 grudnia 2020 r. nie będą mieli zaległości z tytułu podatków lokalnych, opłaty za gospodarowanie odpadami oraz – w przypadku nieruchomości objętych siecią kanalizacyjną – opłaty za zrzut ścieków otrzymają gminne gadżety.

 

Pamiątkową przypinkę i  komplet widokówek, przygotowane dla upamiętnienia jubileuszu 750-lecia Rozdrażewa – wskazują urzędnicy.

 

Gadżety zostaną przekazane z najbliższymi fakturami za zrzut ścieków. Natomiast właściciele nieruchomości, które nie są objęte siecią kanalizacyjną będą mogli je odebrać w styczniu w kasie urzędu gminy w Rozdrażewie.

 

Nieodebrane, z początkiem lutego przesłane zostaną przesyłką pocztową. Zachęcamy do uregulowania zaległości – podkreślają urzędnicy z Rozdrażewa.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE