Reklama

Reklama

Gmina Kobylin. Kolejne komputery dla uczniów uczących się w domu

Opublikowano: ndz, 24 maj 2020 13:55
Autor:

Gmina Kobylin. Kolejne komputery dla uczniów uczących się w domu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze gminy Kobylin po raz kolejny wystąpiły o dotację na zakup sprzętu komputerowego niezbędnego do nauki zdalnej.

Reklama

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I. „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”, Działanie 1.1. „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, Program „Zdalna Szkoła +” w kwietniu gmina Kobylin otrzymała 60 tys. zł na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli ze szkół w gminie Kobylin – pisaliśmy o tym tutaj.

 

Tym razem władze gminy Kobylin również złożyły wniosek.

Wniosek naszego samorządu został pozytywnie oceniony i wybrany do dofinansowania. Otrzymaliśmy dotację w wysokości 75 tys. złotych – wskazuje Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.

 

Dzięki temu zakupione zostaną 32 komputery, które posłużą zarówno uczniom jak i nauczycielom ze szkół w gminie Kobylin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.