Pracownica zakładu produkcyjnego w gminie Kobylin ucierpiała podczas wypadku w pracy.
Ze wstępnych informacji wynika, że 37-letnia kobieta nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa BHP, w wyniku czego stanęła na drodze wózka widłowego i została potrącona – mówi Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.
Kobieta postawiła nogę na trasie przejazdu wózka widłowego i kierowca wózka najechał na nią. Kobieta doznała złamania podudzia i trafiła do szpitala.
Zarówno kierowca wózka widłowego jak i poszkodowana byli trzeźwi – wskazuje Paulina Potarzycka.
Policjanci o zdarzeniu powiadomili Państwową Inspekcję Pracy oraz wykonali czynności na miejscu wypadku.
Policjanci z Kobylina prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – wskazuje zastępca rzecznika prasowego policji w Krotoszynie.
Komentarze (0)