Pożar w domu jednorodzinnym w gminie Koźmin Wlkp. Sezon grzewczy trwa w najlepsze, a strażacy znów interweniowali przy groźnym pożarze sadzy w kominie. Tym razem ogień pojawił się w domu jednorodzinnym na terenie gminy Koźmin Wielkopolski. Choć sytuacja wyglądała bardzo poważnie, akcja zakończyła się bez osób poszkodowanych. (...)