Reklama

"Bądź widoczny! Bądź bezpieczny!" Andżelika Możdżanowska promuje bezpieczeństwo w powiecie krotoszyńskim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Andżelika Możdżanowska w kolejnym etapie akcji "Bądź widoczny! Bądź Bezpieczny!" spotkała się z przedstawicielami kół seniorów działających w powiecie krotoszyńskim, by poruszyć temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przy okazji - by poprawić bezpieczeństwo osób starszych - wręczyła im kamizelki odblaskowe.

"Bądź widoczny! Bądź Bezpieczny!" to akcja Andżeliki Możdżanowskiej - europosłanki i członkini Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. 

Andżelika Możdżanowska zaprosiła wszystkich przedstawicieli kół seniorów działających w powiecie krotoszyńskim, by wręczyć im kamizelki odblaskowe. Przewodniczący 12 kół seniorskich należących do PZERiI oraz zarząd rejonowy w Krotoszynie spotkali się z Andżeliką Możdżanowską w jej biurze w Krotoszynie. 

Atmosfera była bardzo rodzinna, nie brakowało gorącej kawy, tortu i radosnych ploteczek. Seniorzy nie kryli ciepłych uczuć w stosunku do europosłanki. 

Dla mnie zawsze będzie Andżela, bo od lat się znamy i muszę wielce podziękować - kłaniam się nisko - za pomoc. Bo kiedykolwiek o cokolwiek proszę, to nigdy nie ma odmowy, zawsze tę pomoc otrzymuję. I jestem wdzięczna za to, bo bez tej pomocy nie mielibyśmy aż tyle imprez, może by były, ale uboższe - mówiła Irena Marszałek, przewodnicząca zarządu rejonowego PZERiI w Krotoszynie.

W ramach akcji "Bądź widoczny! Bądź Bezpieczny!", każdy członek Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w powiecie krotoszyńskim otrzymał kamizelkę, dzięki której będzie bezpieczny na drodze. 

Miałam dwa zobowiązania - przede wszystkim po raz pierwszy to ja chciałam ugościć w swoim biurze, bo zawsze to ja przyjeżdżam na zaproszenie Państwa. Drugie moje zobowiązanie padło przy okazji jubileuszu, gdy miałam zaszczyt wręczyć medal na ręce pani Ireny, ale także jako ukłon i gest wdzieczności dla Państwa, za to co robicie w terenie. I obiecałam, że dla każdego koła przekażemy kamizelki, bo wiem, jak seniorzy są aktywni, jak realizują różne akcje będąc uczestnikiem ruchu drogowego. Rajdy rowerowe, wycieczki, kijki. Kamizelka to podstawa bezpieczeństwa. Dlatego też w ramach mojej akcji "Bądź Widoczny! Bądź Bezpieczny!" dziś kamizelki dla każdego członka koła powędrują na Państwa ręce i mam nadzieję, że chociaż w taki drobny i symboliczny sposób przyczynię się do zwiększenia bezpieczeństwa i tego, by seniorzy byli widoczni na drodze - wskazywała Andżelika Możdżanowska. 

Szefowie wszystkich kół seniorskich w powiecie krotoszyńskim otrzymali kamizelki odblaskowe dla swoich członków. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE