Reklama

Nie żyje dyrektor Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie i nauczycielka SP nr 3 - Alina Binkofska

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: SP nr 3 w Krotoszynie

Nie żyje dyrektor Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie i nauczycielka SP nr 3 - Alina Binkofska - Zdjęcie główne

foto SP nr 3 w Krotoszynie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Odeszli W wieku 58 lat zmarła Alina Binkofska, dyrektor Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie w latach 2003 - 2014 i nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie.

O śmierci Aliny Binkofskiej poinformowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Krotoszynie. Nauczycielka "trójki" zmarła w sobotę, 18 marca. Dziś odbył się jej pogrzeb. 

Alina Binkofska urodziła się 16 lutego 1965 roku w Zdunach.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia polska, studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi oraz pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki. W okresie pracy zawodowej ukończyła bardzo liczne formy doskonalenia zawodowego - czytamy na profilu FB Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie. 

W latach 1984 - 1985 Alina Binkofska była wychowawcą w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Krotoszynie, a następnie pracowała jako nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej w Benicach. 

Od 1995 roku Alina Binkowska pracowała w Szkole Podstawowej nr 5 w Krotoszynie, a w 2002 roku została wicedyrektorem Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie. Rok później objęła funkcję dyrektora tej placówki, którą pełniła przez 11 lat, do 2014 roku. 

W roku 2014 swoją ścieżkę zawodową związała ze Szkołą Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, gdzie była nauczycielką języka polskiego. 

Dała się poznać jako rzetelny pedagog, kompetentny nauczyciel, oddany wychowawca dzieci i młodzieży. Inspirowała uczniów do rozwijania zainteresowań ze szczególnym uwzględnieniem poszerzania umiejętności nauk humanistycznych. Dbała o wizerunek dydaktyczno-wychowawczy szkoły i dobrą opinię o niej w środowisku. Charakteryzowała się aktywną postawą i dużym zaangażowaniem w życie szkoły i społeczności lokalnej. Stwarzała warunki do wszechstronnego rozwoju uczniów, była kreatywna, pracowita, konsekwentna w działaniu a przede wszystkim lojalna i koleżeńska - podkreślają przedstawiciele SP nr 3 w Krotoszynie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy