Reklama

Tech Art po raz pierwszy

Opublikowano:
Autor:

Tech Art po raz pierwszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Festiwal będzie doskonałą okazją by pokazać dorobek artystyczny polskich twórców i pionierów w swoich dziedzinach takich jak : fotografia, grafika, rzeźba, malarstwo, rysunek i technologia. Każdy będzie mógł się przekonać, jak sztuka wpływa na rozwój technologii i jak technologia wpływa na rozwój sztuki.

TECH ART odbędzie się w Krotoszynie po raz pierwszy. Jego organizacja będzie doskonałą okazją dla każdego z nas, aby zobaczyć jakie są osiągnięcią naukowe i artystyczne młodego pokolenia. Lokalni twórcy, organizacje kulturalne i przedsiębiorstwa zaprezentują swoje dokonania.
Wszyscy, którzy wezmą udział w dzisiejszym Festiwaku zajmują się swoją dziedziną od przynajmniej 4 lat i mają znaczne osiągnięcia o randze ogólnopolskiej lub międzynarodowej. Pokażą się również osoby, które wyróżniają się duża aktywnością artystyczną, naukową oraz społeczna i chcą się dalej rozwijać w swoich dziedzinach.

Każdy kto dziś od godz. 12:00 pojawi się przy Muzeum Regionalnym w Krotoszynie lub w Hali Widowiskowo - Sportowej będzie mógł zobaczyć dorobek artystyczny polskich twórców i pionierów w dziedzinach takich jak : fotografia, grafika, rzeźba, malarstwo, rysunek i technologia. Na Ogólnopolski Festiwalu Sztuki Wzornictwa i Technologii chcemy pokazać jak sztuka wpływa na rozwój technologii i jak technologia wpływa na rozwój sztuki.
Do udziału zaproszeni zostali m.in. Wykładowcy z Politechniki Poznańskiej, artyści, graficy, fotograficy czy uczelnie medyczne. Mamy całą rzeszę utalentowanych i zdolnych ludzi, a z efektów ich pracy korzystamy na co dzień. Przede wszystkim będziemy pokazywali najnowsze rozwiązania w technologii, nurty w sztuce i designie. Jeśli formuła Festiwali sprawdzi się organizatorzy mają nadzieję w  kolejnych latach chcemy przekształcić TECH ART w imprezę międzynarodową.

Redakcja Gazety Krotoszyńskiej objęła to wydarzenie patronatem medialnym. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE