W Święto Objawienia Pańskiego, w krotoszyńskich parafiach odbyły się msze święte, po których parafianie wyruszyli w orszakach na rynek, by tam wspólnie kolędować.
Orszaki Trzech Króli wyruszyły z trzech krotoszyńskich parafii - św. Jana Chrzciciela, św. Andrzeja Boboli i św. ap. Piotra i Pawła, by spotkać się przed krotoszyńskim ratuszem. Święta Rodzina przybyła natomiast z parafii Marii Magdaleny w Krotoszynie.
Na rynku w Krotoszynie odbyło się wspólne kolędowanie z zespołem "Tacy Nie Inni"
Komentarze (0)