W spotkaniu wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i szkolnych krotoszyńskiej Trójki. Uczniowie uczyli się tańców ludowych, poznawali kroki i melodie. Dużo radości sprawiło im także założenie strojów ludowych.
Atrakcją spotkania był występ wokalny działającego w szkole zespołu ludowego „Folklor Błonie” - wskazują organizatorzy.
Inicjatywa była współfinansowana przez Burmistrza Krotoszyna.
Komentarze (0)