Reklama

Koźmin Wlkp. Seniorze, nie siedź w domu – zgłoś się na zajęcia

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Seniorze, nie siedź w domu – zgłoś się na zajęcia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Specjalna oferta dla osób starszych w Koźminie Wlkp.

Jesteśjuż na emeryturze – mieszkasz na terenie gminy Koźmin Wlkp., iszukasz ciekawej oferty spędzenia wolnego czasu? Nie zwlekaj izapisz się na cykl zajęć oferowanych przez ośrodek pomocyspołecznej i Spółdzielnię Socjalną „Vivo” w Koźminie Wlkp.


Obie instytucje pozyskały właśnie ponad pół mln zł, nazaktywizowanie osób starszych i niepełnosprawnych z terenu gminy wramach projektu „Aktywny Senior”.


Począwszyod 1 kwietnia aż do grudnia 2020 r. w Klubie Seniora w KoźminieWlkp. oraz na terenie siedziby spółdzielni na Starym Rynku (wdawnej bibliotece) odbywać się będą spotkania – na początek zrehabilitantem, lekarzem geriatrą, a także psychologiem. Będziemożna również rozwijać swoje artystyczne pasje w trakciewarsztatów decoupage czy muzyczno-tanecznych. Zaplanowano równieżcykl spotkań edukacyjnych np. z z policjantem, kosmetologiem,rzecznikiem praw konsumenta, będą treningi wspomagające pamięć,zarządzania czasem czy radzenia sobie w różnych życiowychsytuacjach. Będą również bezpłatne wyjazdy do kina, teatru czyoperetki. Osoby spoza miasta mogą liczyć na bezpłatny dojazd naspotkania.

Bywziąć udział w prujecie, należy zgłosić się do 15 marca doośrodka pomocy lub spółdzielni „Vivo”. Ilość osób, którezostaną objęte, jest ograniczona. Zajęcia przygotowano dla łącznie65 osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE