Reklama

Koźmin Wlkp: Seanse filmowe i spotkanie z aktorami z filmu "Bogowie"

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp: Seanse filmowe i spotkanie z aktorami z filmu "Bogowie" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Objazdowe Kino Orange zaprasza na spotkanie z aktorami filmu ?Bogowie?, jednego z najpopularniejszych tytułów 2014 roku. Spotkanie z Magdaleną Czerwińską, Rafałem Zawieruchą i Konradem Bugajem, czyli filmową żoną profesora Religi ? Anną oraz doktorami Cichoniem i Walczakiem, odbędzie się po projekcji filmu 2 grudnia o 18:45, w dawnym kinie Mieszko w Koźminie Wielkopolskim. Jaka atmosfera panowała na planie? Czy wejście w rolę wiązało się z jakimiś szczególnymi przygotowaniami? ? odpowiedź na te i inne pytania będą mieli okazję uzyskać widzowie podczas spotkania ze wschodzącymi gwiazdami polskiego kina - Magdaleną Czerwińską, Rafałem Zawieruchą i Konradem Bugajem.

Seans filmu „Bogowie” odbędzie się 2 grudnia w Koźminie Wielkopolskim w dawnym Kinie Mieszko o godz. 16:30 w ramach trasy Kina Orange. Po seansie obędzie się spotkanie z aktorami grającymi w filmie. Objazdowe Kino Orange zaprasza na spotkanie z aktorami filmu „Bogowie”, jednego z najpopularniejszych tytułów 2014 roku. Spotkanie z Magdaleną Czerwińską, Rafałem Zawieruchą i Konradem Bugajem, czyli filmową żoną profesora Religi – Anną oraz doktorami Cichoniem i Walczakiem, odbędzie się po projekcji filmu 2 grudnia o 18:45, w dawnym kinie Mieszko w Koźminie Wielkopolskim. Jaka atmosfera panowała na planie? Czy wejście w rolę wiązało się z jakimiś szczególnymi przygotowaniami? – odpowiedź na te i inne pytania będą mieli okazję uzyskać widzowie podczas spotkania ze wschodzącymi gwiazdami polskiego kina - Magdaleną Czerwińską, Rafałem Zawieruchą i Konradem Bugajem.

"Bogowie" nie są jednak jedyną propozycją na spędzenie wtorkowego popołudnia jaką przygotował Koźmiński Ośrodek Kultury. W repertuarze jest jeszcze film animowany dla dzieci "Piorun i magiczny dom", a także "Obywatel", który powinien trafić w gusta starszych kinomaniaków.

Wtorek, 2 grudnia: o 14.30 wyświetlony zostanie animowany film dla dzieci „Piorun i magiczny dom”.

Bilety w cenie: 16 zł – normalny, 15 zł – ulgowy (szkolny, studencki, rodzinny) oraz 13 zł – grupowy

O 16.30 widzowie powyżej 15 lat będą mogli obejrzeć d\film bigraficzny „Bogowie”.

Bilety w cenie 13 zł – normalny, 12 zł – ulgowy (szkolny, studencki, rodzinny) oraz 10 zł – grupowy. Po seancie ok. 18.45 odbędzie się spotkanie z odtwórcami ról w filmie – Magdaleną Czerwińską i Rafałem Zawieruchą. O 20.00 wyświetlony zostanie „Obywatel”.

Bilety w cenie 13 zł – normalny, 12 zł – ulgowy (szkolny, studencki, rodzinny) oraz 10 zł – grupowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE