Reklama

Koźmin Wlkp. Bieg charytatywny Pogotowia św. Mikołaja [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Strażacy z OSP Koźmin Wlkp. - w ramach akcji "Strażackie Pogotowie św. Mikołaja - zorganizowali bieg charytatywny, podczas którego zbierano produkty spożywcze i środki czystości dla potrzebujących mieszkańców gminy Koźmin Wlkp.

Bieg charytatywny odbył się w parku Powstańców Wlkp. w Koźminie Wlkp. Przed startem strażacy zbierali produkty spożywcze, słodycze, konserwy, środki czystości, które w ramach akcji "Strażackie Pogotowie św. Mikołaja" przed świetami Bożego Narodzenia zostaną przekazane potrzebującym mieszkańcom gminy Koźmin Wlkp. 

W I Biegu Charytatywnym Pogotowia św. Mikołaja pod hasłem "Pomaganie przez bieganie" wystartowało 70 zawodników. 

W biegu udział wzięli również Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Koźminie Wlkp. w ramach realizacji projektów „Żyję bezpiecznie, bezpieczni wychowankowie” i „MOW Koźmin biega” - wskazują strażacy z OSP Koźmin Wlkp. 

Na mecie każdy zawodnik otrzymał kubek ciepłej herbaty i pamiątkowy medal. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu za udział. Za pomoc w zorganizowaniu biegu chcemy podziękować: Gminnemu Ośrodkowi Sportu w Koźminie Wlkp., Gminnemu Zespołowi Instytucji Kultury w Koźminie Wlkp., Grupie Koźmin Biega, Urzędowi Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Robertowi Idkowiakowi za komentowanie biegu, Sławomirowi Paradysz za śpiew i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Sadzie - wyliczają strażacy z Koźmina Wlkp. 

 

Zdjęcia: OSP Koźmin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy