Reklama

Kobylin. Wigilia na 200 osób

Opublikowano:
Autor:

Kobylin. Wigilia na 200 osób - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Blisko 200 osób zasiadło do stołu podczas spotkania opłatkowo-gwiazdkowego zorganizowanego przez Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych w Pogorzeli, do którego należy również Borek Wielkopolski, Pępowo i Kobylin.

Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych w Pogorzeli. Spotkanie opłatkowe. Kobylin. Powiat krotoszyński.

Blisko 200 osób zasiadło do stołu podczas spotkania opłatkowo-gwiazdkowego zorganizowanego przez Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych w Pogorzeli, do którego należy również Borek Wielkopolski, Pępowo i Kobylin.

 

W tym roku to Kobylin był gospodarzem spotkania opłatkowo-gwiazdkowego, które odbyło się tym razem w restauracji „Bajka”. Członkowie towarzystwa podzielili się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia, a następnie zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Życzenia wszystkim gościom złożył również burmistrz Kobylina, Tomasz Lesiński. 

- Na stole królował barszcz i smażona rybka. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów dla wszystkich uczestników – mówi Jan Rogala, prezes Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych w Pogorzeli. W przyszłym roku gospodarzem wieczerzy będzie gmina Pępowo.

 

Spotkanie nie byłoby możliwe, gdyby nie dofinansowanie z budżetów gmin: Pępowo, Kobylin, Borek Wielkopolski i Pogorzela.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE