Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu któremu na imię rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim zakładając rodzinę - podkreślał podczas jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.
Włodarz gminy wspólnie z przewodniczącym rady miejskiej Piotrem Chlebowskim wręczyli zaproszonym parom medale przyznane przez prezydenta i złożyli gratulacje.
O oprawę artystyczną imprezy zadbały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kuklinowie.
Komentarze (0)