Z okazji Dnia Babci i Dziadka w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kobylinie zorganizowano imprezę dla kobylińskim seniorów.
Przewodnicząca koła PZERiI w Kobylinie - Urszula Wojciechowska - życzyła wszystkim emerytom przede wszystkim zdrowia. Następnie wręczono dyplomy i legitymację dla nowego członka koła.
Później przyszedł czas na zabawę. DJ Darek porwał wszystkich na parkiet, nie brakowało tańców oraz gier i zabaw integracyjnych.
Komentarze (0)