Reklama

Kino "Przedwiośnie" w Krotoszynie, jak nowe. [ZDĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dobiega końca remont Kina "Przedwiośnie" w Krotoszynie. Zmieniło się bardzo duże. Rewitalizacja budynku kosztuje blisko 2 mln. złotych.

Właśnie dobiega końca remont Kina Przedwiośnie, który jest częśćią projektu pn. „Przystosowanie Alei Powstańców Wlkp. w Krotoszynie, budynku kina Przedwiośnie oraz krotoszyńskiego Błonia do realizacji celów Lokalnego Programu Rewitalizacji”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentów Finansowych wdrażanych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (pożyczka nie stanowiąca pomocy publicznej).

Remont Kina Przedwiośnie w Krotoszynie

W ramach rewitalizacji przebudowano budynek kina „Przedwiośnie”, a  teren wokół budynku został zagospodarowany.  Powstanie też wielofunkcyjna sala kinowo-widowiskowo-klubową w pomieszczeniach po byłym klubie „Fabuła”. Przetarg na wykonaie projektu wygrała firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Włodzimierz Kowalski z Kobylina. Koszt remontu budynku kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie to 1 969 992,85 zł.

Zobacz galerię zdjęć

Co zmieni się w  Kinie „Przedwiośnie” w Krotoszynie

  • powstanie wielofunkcyjna, kameralna sala kinowo–widowiskowa–klubowa, posiadająca akustykę i izolację dźwiękową oraz klimatyzację. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony m. in. w : moduł płynnego ściemniania oświetlenia, projektor Full HD, amplituner wraz z systemem głośników oraz serwer na który trafiają filmy, krzesła, stoliki, przenośną scenę);
  • zagospodarowano terenu wokół budynku: wymiono starą nawierzchnię,  posatwiono ławeczki, i inne elementy małej architektury;
  • docieplono budynek i wykonano elewację budynku;
  • dokonanao renowacji loga Kina „Przedwiośnie” oraz loga „Bilety”.
Podoba Ci się kino po zmianach? Napisz w komentarzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy