Reklama

Borzęciczki. Zaśpiewała na festiwalu Anny Dymnej [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Borzęciczki. Zaśpiewała na festiwalu Anny Dymnej [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Uzdolniona wokalnie uczennica SOSW zachwyciła jury na festiwalu Albertiana 2019, organizowanym przez Annę Dymną

Sabina Robakowska uczennica klasy trzeciej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Borzęciczkach wzięła udział w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana” 2019. Wykonując piosenkę Annty Jantar "Radość Najpoięknieszych lat", zachwyciła jury festwialu, którego organizatorem jest Anna Dymna. Sabina najpierwsz zaprezentowała sie w etapie rejonowym, gdzie wyśpiewała pierwszą nagrodę.

Dzięki temu mogła wziąć udział w finale festiwalu i wystąpic na deskach sceny Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Oprócz gromkich braw i uścisków z Anną Dymną otrzymała nagrodę ufundowaną przez marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka. Dla Sabiny występ w Krakowie był ogromnym wyróżnieniem i satysfakcją.

Jestem dumna z każdego sukcesu mojej uczennicy, każdy jej występ daje radość i zmusza do refleksji, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy tacy sami. Życzę jej powodzenia w dorosłym życiu - podkreśla Małgorzata Michalska, wychowawca z SOSW wBorzęciczkach.

Po powrocie z festiwalu na Sabinę w osrodku czekał przepyszny tort z cukierni "Łykskawa" w Krotoszynie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE