/ Zenobii, Przemyslawa, Edmunda

Krotoszyn. Pogoda na weekend. Pogodnie i upalnie.

Autor: alf 20 sie 21:35
Przez najbliższe dni pogoda nie będzie oszczędzać mieszkańców powiatu krotoszyńskiego. Będzie bardzo gorąco. Może też popadać.

Piątek (21 sierpnia) będzie wręcz upalnie a odczuwalna temperatura w ciągu dnia wyniesie 30°C. W godzinach porannych oraz przedpołudniem, niebo nad Krotoszynem może być delikatnie zachmurzone. Zaś popołudniu, kiedy to niebo będzie wręcz bezchmurne, będzie upalnie i gorąco. Wilgotność powietrza wyniesie w granicach 50%. Ciśnienie w ciągu dnia wyniesie 1015 hPa, wiatr będzie wiał z prędkością od 13 do 15 km/h, w porywach do 25 km/h. Biomet będzie niekorzystny.

 

Sobota (22 sierpnia) przywita nas niemal bezchmurnym niebem i temperaturą około 21 °C. Taka pogoda ma się utrzymać do godzin południowych. Wtedy termometr wskaże temperaturę w granicach 27°C. Popołudniu jednak spodziewane są burze z deszczem. Wówczas temperatura może spać do 23°C. W ciągu dnia ma być gorąco i mokro a biometr będzie niekorzystny. Ciśnienie wyniesie 1015 hPa, wiatr będzie wiał z prędkością od 13 do 28 km/h, w porywach do 50 km/h. Wilgotność powietrza będzie oscylować w granicach 60-70%.

 

Z kolei niedziela (23 sierpnia) przyniesie delikatne ochłodzenie. Odczuwalna temperatura w ciągu dnia wyniesie 25°C. Niebo ma być umiarkowanie zachmurzone. Będzie ciepło i sucho. Biometr będzie neutralny. Ciśnienie w ciągu dnia wyniesie 1014 hPa, wiatr będzie wiał z prędkością około 25 km/h, w porywach do 50 km/ha. Wilgotność powietrza będzie się utrzymywała w granicach 50%.

Ostatnie komentarze