/ Zenobii, Przemyslawa, Edmunda

Koźmin Wlkp. Kobieta rzuciła się pod pociąg [ZDJĘCIA]

Autor: M.P. 10 lip 12:35
Do tragedii doszło na dworcu kolejowym w Koźminie Wlkp.

30-letnia mieszkanka Koźmina stojąc na peronie rzuciła się pod pociąg towarowy.

 

Z relacji świadków wynika, że koźminianka stojąca na peronie wskoczyła na torowisko, wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Kobieta przeżyła, jednak doznała poważnych obrażeń ciała. Na miejsce wypadku zadysponowano policję i Zespół Pogotowia Ratunkowego.

 

W momencie, gdy Zespół Ratownictwa Medycznego z Koźmina Wlkp. przyjechał na miejsce, poszkodowana znajdowała się na peronie, w obecności świadków wypadku – wskazuje Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Ratownicy medyczni, po przeprowadzeniu badań podmiotowych, przedmiotowych i urazowych oraz po zastosowaniu medycznych czynności ratunkowych przewieźli mieszkankę Koźmina Wlkp. do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie w celu dalszej diagnostyki.

 

 

Na miejscu wypadku działają policjanci pod nadzorem prokuratury.

 

Zabezpieczono rejestrator jazdy, na miejscu grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem wykonuje czynności zmierzające do ustalenia szczegółowego przebiegu tego zdarzenia - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

Do Koźmina Wlkp. przyjedzie także specjalna komisja ds badania wypadków kolejowych.

 

Przejazd kolejowy na ulicy Boreckiej w Koźminie Wlkp. jest zamknięty. Ulica Borecka jest zablokowana, a ruchem kierują policjanci.

Powiązanie z artykułem
Wypadek na budowie. Nie żyje 26-latek z gminy Krotoszyn.

Zobacz artykuł
Ostatnie komentarze