02 lip / Jagody, Urbana, Marii

Gmina Kobylin. Wybory prezydenckie Sprawdź, na kogo głosowano w twoim lokalu wyborczym

Autor: M.P. 29 cze 12:04
W gminie Kobylin frekwencja wyniosła 60,24 %

 

W gminie Kobylin w wyborach prezydenckich wzięło udział 3.764 spośród 6.248 mieszkańców uprawnionych do głosowania. Najwyższą frekwencję (62,82 %) odnotowano w obwodowej komisji wyborczej nr 1 (Sala szkolna, Plac Andrzeja Glabera 1, 63-740 Kobylin ), a najniższą (54,46 %) w obwodowej komisji wyborczej nr 7 (Dom Strażaka, Wyganów 38, 63-740 Kobylin).

 

Jeżeli chodzi o wyniki, to w gminie Kobylin Andrzej Duda uzyskał 54,82 % głosów, a Rafał Trzaskowski – 19,56 %. Szczegółowe informacje na temat wyników wszystkich kandydatów w gminie i powiecie znajdziesz tutaj [KLIKNIJ].

 

Sprawdź, jak głosowano w poszczególnych lokalach wyborczych na terenie gminy Kobylin:

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 1 (Sala szkolna, Plac Andrzeja Glabera 1, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

16

2

BOSAK Krzysztof

61

3

DUDA Andrzej Sebastian

383

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

107

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

24

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

1

8

TANAJNO Paweł Jan

3

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

215

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 2 (Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole, ul. 3 Maja 9, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

14

2

BOSAK Krzysztof

47

3

DUDA Andrzej Sebastian

348

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

105

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

22

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

4

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

181

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

0

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 3 (Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Krobska 19, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

9

2

BOSAK Krzysztof

13

3

DUDA Andrzej Sebastian

178

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

35

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

10

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

38

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

0



Obwodowa komisja wyborcza nr 4 (Dom Strażaka, Smolice 73a, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

4

2

BOSAK Krzysztof

28

3

DUDA Andrzej Sebastian

403

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

103

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

33

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

107

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

0



Obwodowa komisja wyborcza nr 5 (Szkoła Podstawowa, Kuklinów 40, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

4

2

BOSAK Krzysztof

23

3

DUDA Andrzej Sebastian

193

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

53

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

10

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

1

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

49

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

0

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 6 (Dom Strażaka, Zalesie Wielkie 20, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

4

2

BOSAK Krzysztof

31

3

DUDA Andrzej Sebastian

211

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

34

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

27

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

54

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 7 (Dom Strażaka, Wyganów 38, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

2

2

BOSAK Krzysztof

20

3

DUDA Andrzej Sebastian

231

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

45

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

14

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

37

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 8 (Świetlica Wiejska, Łagiewniki 19A, 63-740 Kobylin)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

3

2

BOSAK Krzysztof

4

3

DUDA Andrzej Sebastian

107

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

21

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

12

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

52

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

 

 

 

Powiązanie z artykułem
Gmina Krotoszyn. Wybory prezydenckie Sprawdź, na kogo głosowano w twoim lokalu wyborczym

Zobacz artykuł
Powiązanie z artykułem
Zduny-Sulmierzyce. Sprawdź jak głosowano w twoim lokalu wyborczym

Zobacz artykuł
Ostatnie komentarze