02 lip / Jagody, Urbana, Marii
Dom i ogród

Fotowoltaika - własny prąd do domu?

Panele oraz instalacje fotowoltaiczne stają się coraz powszechniejszym źródłem dostarczania energii elektrycznej do gospodarstw domowych, rolnych czy firm.

RED 117 24 cze 15:03

Brama do garażu. Jaka wybrać?

W przypadku bram garażowych liczy się głównie sposób ich otwierania, izolacja termiczna oraz materiał z którego są wykonane.

Aneta Kmieć-Wawrzyniak 56 23 cze 13:00

Wielkanoc - ma być pysznie!

Zbliża się okres wielkanocnego biesiadowania. W tym roku te święta spędzimy inaczej, niż zwykle. Przede wszystkim w wielu domach do stołów zasiądziemy w zdecydowanie mniejszym gronie - ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się spowodowane epidemią koronawirusa.

KS 115 10 kwi 19:24

Poduszki na meble ogrodowe

Poduszka na leżak również powinna się znaleźć w naszym ogrodzie. To właśnie na tym meblu najlepiej odpoczywać i się opalać. Leżak gwarantuje nam ogromną wygodę i pozwala się ułożyć w najlepszej pozycji, a poduszka jeszcze bardziej zwiększy nasz komfort. Warto też pamiętać, że może ona go odmienić i zapewnić mu zupełnie nowy klimat. Zakup nowej poduszki to znacznie lepszy sposób na zmianę wyposażenia ogrodu niż wymiana wszystkich mebli. Dobry pomysłem jest wybór tej wodoodpornej, szczególnie gdy mamy basen w ogrodzie. To ułatwi opalanie zaraz po wyjściu z wody.

Artykuł partnera 254 07 sie 10:13

Otwarcie marketu budowlanego Pszczółka w Krotoszynie [ZDJĘCIA]

W Centrum Budowlanym Banaszak przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie powstał market budowlany Pszczółka.

Marta Popławska 1601 08 mar 10:09
Popularne w Dom i ogród
08 mar
Fotowoltaika - własny prąd do domu?