Reklama

W Rozdrażewie wybiorą najładniejsze ogrody. Można się zgłaszać do konkursu 

Opublikowano:
Autor:

W Rozdrażewie wybiorą najładniejsze ogrody. Można się zgłaszać do konkursu  - Zdjęcie główne

W Rozdrażewie wybiorą najładniejsze ogrody. Można się zgłaszać do konkursu 

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Dom i ogród Ogłoszono 26. edycję konkursu na najładniejszy ogród kwiatowo-warzywny oraz najciekawiej zaaranżowane miejsce wypoczynku wśród zieleni - ogród lub taras - w gminie Rozdrażew.

W swoich założeniach konkurs ma być zachętą do dbania o estetyczny wygląd własnego obejścia oraz skłaniać mieszkańców do zwiększania ilości wsadzanych drzew, krzewów i kwiatów oraz uprawy warzyw.

Ogrody zostaną ocenione już po raz 26., w dwóch lategoriach: najładniejszy ogród warzywno-kwiatowy oraz najciekawsze miejsce wypoczynku wśród zieleni (ogród / taras).

Kto może startować w konkurs na najładniejszy ogród w gminie Rozdrażew?

W konkursie mogą brać udział: właściciele, najemcy, użytkownicy nieruchomości z terenu  Gminy Rozdrażew, z wyjątkiem zdobywców pierwszych miejsc ubiegłorocznej  edycji - informuje Urząd Gminy w Rozdrażewie. 

Kryteria oceny:

  • mój ogród warzywno-kwiatowy - pielęgnacja ogrodu, różnorodność w uprawie warzyw oraz ich połączenie z uprawą kwiatów i krzewów, wykorzystanie wód opadowych.
  • moje miejsce wypoczynku wśród zieleni - trawniki i ich pielęgnacja, dobór i kompozycja roślin ozdobnych i drzew oraz ich połączenie z elementami małej architektury, wkład pracy własnej, wykorzystanie wód opadowych.
 

Do kiedy można zgłaszać ogrody? 

Osoby chcące wziąć udział w konkursie, powinny do 31 maja wysłać zgłoszenie do Urzędu Gminy w Rozdrażewie pocztą tradycyjną lub elektroniczną - na adres: nblaszczyk@rozdrazew.pl. Formularze dostępne są na stronie internetowej gminy. 

Dla zdobywców pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników ma nastąpić do końca września tego roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy