Reklama

Zduny. Zgarnij wejściówkę na premierowe spotkanie z pisarką !

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Zgarnij wejściówkę na premierowe spotkanie z pisarką ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie promujące pierwszą książkę skierowaną do dorosłych czytelników, a napisaną przez Wiolettę Piasecką, organizuje Biblioteka Publiczna w Zdunach.

Powieść„Przyjdzie pogoda na miłość” autorstwa Wioletty Piaseckiej na sklepowych półkach pojawi się 30 września br. Już następnego dnia, 1 października 2020, czytelnicy będą mogli się z nią spotkać w Bibliotece Publicznej w Zdunach. Początek spotkania o godz. 18.00. Podczas premierowego wieczoru będzie można nabyć książkę po promocyjnej cenie i pozyskać autograf z dedykacją a 1 egzemplarz ufundowany przez bibliotekę, zostanie rozlosowany wśród publiczności. Z kolei 2 października pisarka będzie gościła w bibliotece w Baszkowie.

 

Na obydwa spotkania – pierwszy raz z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne i ograniczoną liczbę miejsc - obowiązują bezpłatne wejściówki. Te można jeszcze odebrać w bibliotece w Zdunach i Baszkowie.

 

Promocja pierwszej powieści Wioletty Piaseckiej dla dorosłych czytelników odbędzie się w ramach projektu „W bibliotece się rozwijasz i … czas umilasz”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego , pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Wioletta Piasecka znana jest wielu mieszkańcom miasta i gminy Zduny jako autorka książek dla dzieci, która na  spotkania z nimi  przybywała w stroju wróżki. Jej biogram jest niezwykle bogaty, bowiem studiowała filologię polską (specjalizacja – literatura dla dzieci i młodzieży) i rachunkowość, debiutowała w 1999 roku książką dla dzieci „Zaczarowana kraina bajek”, pisała artykuły i słuchowiska radiowe, tworzy teksty piosenek dla teatrów muzycznych. Prowadzi spotkania autorskie na terenie całego kraju oraz  za granicą m. in. w Stanach Zjednoczonych, Francji, Norwegii, we Włoszech czy na Litwie. Niektóre z jej bajek doczekały się adaptacji teatralnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE