Reklama

Zduny. Mickiewicza jest całkowicie zamknięta

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Mickiewicza jest całkowicie zamknięta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa kanalizacji w Zdunach, w ulicy Mickiewicza przedłuża się. I wszystko wskazuje na to, że przed końcem roku nie uda się jej zakończyć.

Budowa kanalizacji w Zdunach, w ulicy Mickiewicza cały czas trwa. Już na początku listopada władze gminy zapowiadały, że roboty na pewno się przedłużą – głównie ze względu na koronawirusa.

Poinformujemy mieszkańców o całkowitym wyłączeniu tej drogi na czas prowadzenia tych robót. Według informacji wykonawcy, powinny się one zacząć w przyszłym tygodniu, ale będziemy o tym informować, bo sytuacja jest tutaj dynamiczna jeżeli chodzi o epidemię. Ciągle jacyś pracownicy przebywają na kwarantannie albo mają wyniki pozytywne – wyjaśniał Miłosz Zwierzyk ze zdunowskiego magistratu.
 

Teraz okazało się, że stan Mickiewicza jest tak fatalny, że cała droga – na odcinku od Rynku do Placu Skargi - musi być odbudowana od podstaw. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Strzelecką do Rynku położona zostanie nowa nawierzchnia.

 

Dlatego władze Zdun zapowiedziały, że ulica Mickiewicza zostaje całkowicie wyłączona z ruchu. I to na około miesiąc.

 

W związku z tym od 23 listopada br. droga zostanie zamknięta celem wykonania niezbędnych prac. Prace powinny potrwać ok. miesiąca. Prosimy mieszkańców o przeparkowanie samochodów. Za utrudnienia przepraszamy – wskazują władze Zdun.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE