Reklama

Zduny. Mickiewicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Mickiewicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O postęp prac związanych z budową sieci kanalizacyjnej przy ul. Mickiewicza w Zdunach, po raz kolejny, dopytywali miejscowi radny.

Rządzący w Zdunach tłumaczą, że „obsuwa” w dobijaniu do brzegu z pracami dotyczącymi budowy kanalizacji przy Mickiewicza, związana jest przede wszystkim z epidemią koronawirusa. Mało tego, w najbliższym czasie, mieszkańców czekają kolejne niedogodności.

 

Poinformujemy mieszkańców o całkowitym wyłączeniu tej drogi na czas prowadzenia tych robót. Według informacji wykonawcy, powinny się one zacząć w przyszłym tygodniu, ale będziemy o tym informować, bo sytuacja jest tutaj dynamiczna jeżeli chodzi o epidemię. Ciągle jacyś pracownicy przebywają na kwarantannie albo mają wyniki pozytywne – wyjaśniał Miłosz Zwierzyk ze zdunowskiego magistratu.

 

Jednocześnie poinformował, że założenia są takie, iż w 2020r. wykonana zostanie podbudowa drogi oraz położona zostanie pierwsza warstwa asfaltu. A co z finalną warstwą asfaltu?

 

To już jest kwestia warunków pogodowych. Plan jest taki, że w tym roku droga ma być przejezdna przy założeniu, że przez miesiąc droga będzie całkowicie zamknięta, bo będzie wykonywana podbudowa i nowa warstwa asfaltu – zaznacza Miłosz Zwierzyk.

 

Natomiast wymiana chodników przy ul. Mickiewicza w Zdunach, najprawdopodobniej wykonana zostanie dopiero w przyszłym roku.

 

Foto: archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE