Reklama

Zduny. Kiedy ruszy remont nawierzchni przy Słowackiego?

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Kiedy ruszy remont nawierzchni przy Słowackiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wybudowaniu kanalizacji przy ul. Słowackiego w Zdunach, czas na remont jej nawierzchni, wskazują mieszkańcy i radni. Co na to władza?

Radna Barbara Kempiak wskazywała, że prace związane z utwardzaniem nawierzchni przy ul. Reymonta w Zdunach, zlokalizowanej w sąsiedztwie ul. Słowackiego, gdzie wcześniej prowadzone były prace związane z budową kanalizacji sanitarnej, zakończyły się. Jednocześnie dopytywała o nawierzchnię przy Słowackiego, gdzie również zakończono już etap budowy kanalizacji.

 

Miała być skończona do końca października czy jest to realne? - zagaiła rządzących radna, Barbara Kempiak.

 

Ci przyznali, że jest zaplanowane spotkanie z wykonawcą robót, który najprawdopodobniej zawnioskuje o wydłużenie terminu realizacji inwestycji.

 

Rozumiem, że wszyscy się dopytują, bo też bym się dopytywał, gdybym przy tej ulicy mieszkań i czekał na budowę kanalizacji i utwardzenie drogi. Mieszkańcy jeszcze chwilę muszą uzbroić się w cierpliwość, ale jestem przekonany, że Słowackiego w tym roku zostanie utwardzona. Natomiast jeżeli chodzi o tę pierwszą ulicę (Reymonta w Zdunach – przyp. red.), to do wykonania zostały jeszcze ewentualnie tylko prace porządkowe i nasadzenie zieleni – zakomunikował Miłosz Zwierzyk ze zdunowskiego magistratu.

 

Tymczasem przy ulicy Słowackiego w Zdunach, właśnie ruszyły prace związane z utwardzeniem jej nawierzchni.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE