Reklama

Zduny. Jesienne kompozycje BiblioAKTYWNYCH

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Jesienne kompozycje BiblioAKTYWNYCH - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkanaście uczestniczek warsztatów Klubu Kreatywności „BiblioAKTYWNI”, tworzyło jesienne wianki.

Projekt związany ze spotkaniami Klubu Kreatywności „BiblioAKTYWNI” realizowany przez Bibliotekę Publiczną w Zdunach organizowany jest od kilku lat. Inicjatywa wspierana jest finansowo przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

 

W tym roku w ramach klubu odbyły się już warsztaty string art-u, czyli tworzenia obrazów na drewnie, warsztaty florystyczne, zajęcia kodowania dla najmłodszych mieszkańców gminy Zduny, a dla dzieci od 7 do 10 lat „Kodowanie na dywanie”.

 

Kilka dni temu w związku ze nadchodzącą jesienią, 15 uczestniczek warsztatów tworzyło wianki właśnie w kolorowym, pełnym żółto-czerwono barw, klimacie.

 

Podczas dwugodzinnych spotkań uczestniczki wykazały się cierpliwością i precyzją. Stworzyły piękne kompozycje, wykorzystując do tego liście oraz owoce i warzywa charakterystyczne dla tej pory roku. Warsztaty nadto sprzyjały pobudzeniu kreatywności, kształtowaniu własnego gustu i stylu – wyjaśnia Mirosława Szymczak, dyrektor Biblioteki Publicznej w Zdunach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE