Reklama

Zduny. Bez zebry było niebezpiecznie. Więc pasy wróciły

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Bez zebry było niebezpiecznie. Więc pasy wróciły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na wysokości przedszkola i podstawówki w Zdunach nie ma przejścia dla pieszych. I to jest problem.

Na wysokości przedszkola i podstawówki w Zdunach nie ma przejścia dla pieszych. I to jest problem.Przed budową kanalizacji na Łacnowej była w tym miejscu zebra. Można przywrócić ten stan sprzed remontu? Choćby ze względu na bezpieczeństwo dzieci – wskazywała radna - Barbara Kempiak. Z podobnym apelem zwróciła się Karolina Jankowska-Grzybek. - Mimo, iż ciągle jest tam znak o przejściu dla pieszych, to i tak całymi dniami stają tam samochody. To jak ubolewa radna rodzi poważne problemy.

Tomasz Chudy zapewnił, że pasy niebawem wrócą na swoje miejsce. - Zimą nie chcieliśmy ich malować, ale teraz zostaną wymalowane - wyjaśnił burmistrz Zdun. I tak też się stało. Zostały wymalowane w ubiegłym tygodniu.

Z kolei Miłosz Zwierzyk ze zdunowskiego magistratu przekonywał, że po kompleksowym remoncie Łacnowej, który jest zaplanowany w cyklu dwuletnim, ulica będzie jeszcze bezpieczniejsza m.in. poprzez wybudowanie w tej części miasta ścieżki pieszo-rowerowej, a także zatoczki autobusowej. Ponadto Łacnowa z dwukierunkowej stanie się trasą jednokierunkową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE