Reklama

Zduny. Autorskie spotkanie z pisarką Wiolettą Piasecką [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zduny. Autorskie spotkanie z pisarką Wiolettą Piasecką [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowa powieść, przepyszny tort a także mnóstwo dobrego humoru towarzyszyło wizycie pisarki w Bibliotece Publicznej w Zdunach.

Pisarka Wioletta Piasecka gościła w Bibliotece Publicznej w Zdunach w miniony czwartek, 1 października. Na spotkaniu z nią pojawiło się wielu wiernych zdunowskich czytelników, wśród nich również burmistrz Zdun - Tomasz Chudy. Wizyta pisarki związana była z premierą jej książką "Przyjdzie pogoda na miłość", pierwsza w jej karierze publikacją skierowaną do dorosłych czytelników. Był więc toast z gratulacjami i życzeniami, przepyszny tort odzwierciedlający promowaną, nową powieść i oczywiście przepełniona pozytywną energią autorka książki.

 

Wioletta Piasecka szybko zawładnęła sercami wszystkich uczestników autorskiego spotkania , bowiem okazała się bardzo barwną postacią, o dużej empatii i poczuciu humoru. Powieść "Przyjdzie pogoda na miłość", to kolejne spełnione marzenie pisarki, czego autorka książki nie ukrywała podczas spotkania w Zdunach. Jak na premierowe spotkanie przystało na zakończenie były pamiątkowe fotografie z Wiolettą Piasecką, dedykacje i autografy w zakupionych egzemplarzach książek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE