Na miejsce zostały zadysponowane dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP w Krotoszynie, OSP z Orpiszewie oraz karetka pogotowia. W autach podróżowały trzy osoby, jedna z nich została odwieziona do szpitala.
- 41-letni mieszkaniec Dobroszyc, kierujący samochodem marki vw golf nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki renault megane, którym kierował 48-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Kierowca renault doznał obrażeń ciała - informuje st. asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.
Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.
Komentarze (0)