Na obwodnicy Pleszewa, na drodze krajowej nr 11, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierujący samochodem marki renault doprowadził do zderzenia z Oplem.
18 maja na obwodnicy Pleszewa kierowca renault, 29-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu marki opel i uderzył w tył pojazdu - informuje portal www.zpleszewa.pl Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.
Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego został ukarany mandatem.
Komentarze (0)