Reklama

Wybory parlamentarne 2019. DEBATA JEDYNEK. Masz pytania do kandydatów?

Opublikowano:
Autor:

Wybory parlamentarne 2019. DEBATA JEDYNEK. Masz pytania do kandydatów? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybory Parlamentarne 2019. DEBATA JEDYNEK. Debata kandydatów na posłów z pierwszych miejsc poszczególnych komitetów wyborczych w okręgu nr 36 (Kalisz).

13 października 2019 wybory parlamentarne. Za 26 dni wybierzemy naszych reprezentantów do parlamentu na kolejną kadencję. Trwa kampania wyborcza, która z każdym dniem nabiera temperatury.

Nasze powiaty należą do okręgu nr 36, łączącego dawne województwa kaliskie i leszczyńskie. Tutaj do zdobycia jest 12 mandatów poselskich, o które walczy aż 115 kandydatów z pięciu zgłoszonych w okręgu wyborczym komitetów.

W tym roku po raz pierwszy wydawca portalu - Południowa Oficyna Wydawnicza - organizuje Debatę Jedynek. Już w piątek, o godzinie 18.00 w siedzibie POW do wspólnej dyskusji zasiądą liderzy poszczególnych komitetów - Jan Dziedziczak (PiS), Andrzej Grzyb (PSL- KP), Wiesław Szczepański (Lewica), Witold Stoch (Konfederacja) i Mariusz Witczak (KO-PO).

 

Spotkanie, na którym nie zabraknie trudnych pytań, poprowadzą dziennikarze Gazety Jarocińskiej i Życia Rawicza. Spotanie podzielono na 4 bloki tematyczne. Przewidzieliśmy również pytania od internautów i czytelników. Chcesz o coś zapytać konkretnego kandydata? A może wszystkich? Prześlij nam pytanie e-mailem b.nawrocki@jarocinska.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage [TUTAJ]

 

 

Debatę będzie można oglądać na żywo od godziny 18.00 na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem kanału na YouTube. Dostępna będzie również retransmisja. Skrót z debaty także w wydaniu papierowym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE