Reklama

Włamania do sklepów Dino. Plaga przestępstw

Opublikowano:
Autor:

Włamania do sklepów Dino. Plaga przestępstw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci cały czas poszukują przestępców, którzy włamują się do marketów Dino.

Seria włamań do marketów Dino w naszym rejonie rozpoczęła się pod koniec września. Nieustaleni dotąd sprawcy wybili dziurę z tyłu budynku i weszli do zamkniętego sklepu Dino. Pierwsze tego typu włamanie miało miejsce w Żerkowie (powiat jarociński).

 

Portal jarocinska.pl dotarł do osób, które widziały zapis z kamer monitoringu.

Ogólnie to u nas byli chwilę. Wszedł do sklepu. Przeszkadzały mu kosze z towarem. Wziął miski wyrzucił na pół sklepu. Rozepchnął wózki i poszedł do papierosów. Potem w worek od śmieci wrzucił papierosy. Na zakończenie zabrał jeszcze wódkę – opowiadał na portalu www.jarocinska.pl informator.

 

Następnego dnia doszło do kolejnego włamania także na terenie powiatu jarocińskiego – w Dobieszczyźnie.

Złodzieje robili dziurę w ścianie, a w tym czasie gość przyjechał z towarem. On nie wchodzi do sklepu czy magazynu. Ma oddzielne wejście do chłodni. On ich nie widział, bo byli z drugiej strony sklepu. Pewnie miał odpaloną ciężarówkę, bo zazwyczaj jej nie gaszą. Jest jeszcze dodatkowy hałas, jak wozi palety wózkiem, a jak otworzy drzwi do chłodni, to jest odgłos lodówek. Nie zaprzestali wiercenia. Dalej jechali z koksem, nie spłoszyli się – czytamy w relacji na portalu www.jarocinska.pl

 

Następne włamanie miało miejsce przy ulicy Warcianej w Jarocinie. Ponownie złodzieje dostali się do marketu Dino robiąc dziurę w ścianie. Kilka dni temu ponownie pojawili się w Żerkowie, gdzie również dokonali kradzieży.

 

Sposób działania był dokładnie taki sam, jak we poprzednich przypadkach. Nieznani sprawcy wybili dziurę w części tylnej budynku, po czym weszli do sklepu. Skradziono alkohol, papierosy. Nie mamy jeszcze informacji o stratach - relacjonuje na portalu jarocinska.pl st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

Do tej pory złodzieje nie zostali złapani.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE