Reklama

W Rozdrażewie po raz 25. wybiorą najładniejsze ogrody. Konkurs ogłoszony

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

W Rozdrażewie po raz 25. wybiorą najładniejsze ogrody. Konkurs ogłoszony  - Zdjęcie główne

W Rozdrażewie po raz 25. wybiorą najładniejsze ogrody. Konkurs ogłoszony | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najładniejsze ogrody kwiatowo-warzywne oraz najciekawiej zaaranżowane miejsca wypoczynku wśród zieleni zostaną nagrodzone. Rusza tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez gminę Rozdrażew.

Reklama

Konkurs organizowany jest już po raz 25., w dwóch kategoriach: mój ogród warzywno-kwiatowy oraz moje miejsce wypoczynku wśród zieleni (ogród, taras). 

W swoich założeniach konkurs ma być zachętą do dbania o estetyczny wygląd własnego obejścia oraz skłaniać mieszkańców do kontynuowania prac porządkowych, zwiększania ilości wsadzanych krzewów, kwiatów oraz uprawy warzyw - czytamy w regulaminie. 

Konkurs na najładniejszy ogród w gminie Rozdrażew. Kto może startować?

 W konkursie mogą startować właściciele, najemcy, czy użytkownicy nieruchomości z terenu gminy Rozdrażew, poza zwycięzcami ubiegłorocznej edycji.

Ogrody można zgłaszać w dwóch kategoriach: mój ogród warzywno-kwiatowy oraz moje miejsce wypoczynku wśród zieleni. 

Komisja konkursowa, oceniając zieleńce, weźmie pod uwagę, między innymi, różnorodność upraw, kompozycję, to jak ogrody są pielęgnowane, czy do podlewania wykorzystywane są wody opadowe, a w obejściach panuje porządek. 

Do kiedy zgłoszenia w konkursie na najładniejszy ogród w gminie Rozdrażew?

Osoby chcące wziąć udział w konkursie, powinny do 17 czerwca wysłać zgłoszenie do Urzędu Gminy w Rozdrażewie pocztą tradycyjną lub elektroniczną - na adres: [email protected] Formularze dostępne są na stronie internetowej gminy. 

Dla zdobywców pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników ma nastąpić do końca września tego roku. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy