Reklama

W górach? W domu? A może nad morzem? Jak spędziliście ferie zimowe?

Opublikowano:
Autor:

W górach? W domu? A może nad morzem? Jak spędziliście ferie zimowe? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ferie zimowe Anno Domini 2019 w Wielkopolsce przeszły właśnie do historii. Zima nie była w tym okresie łaskawa i przypominała bardziej jesień lub przedwiośnie.

Zima 2018/2019. Ferie zimowe. 

 

Pierwsi na ferie zimowe 2019 pojechali uczniowie z naszego regionu, Wielkopolski, a także z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego. I niestety, ferie zimowe Anno Domini 2019 w Wielkopolsce przeszły właśnie do historii. Zima nie była w tym okresie łaskawa i przypominała bardziej jesień lub przedwiośnie. Jedynie w ubiegłym tygodniu temperatura spadła i delikatne opady śniegu zasygnalizowały, że mamy styczeń - najzimniejszy miesiąc w roku. Dziś już nie ma śladu po śniegu, mróz odpuścił, a uczniowie i nauczyciele z energią wrócili dziś do pracy.

 

Za oknem zimy nie widać (przynajmniej w Krotoszynie), ale może ktoś z Was, Drodzy Internauci, widział w tym roku zimę i podzieli się z nami zdjęciami. Jeśli udało wam się wyrwać na kilka dni zza biurek, wyjechać z domu w czasie ferii, to podzielcie się swoimi zdjęciami z zimowego odpoczynku. 

 

Fotkę z waszego zimowego wypoczynku przesyłajcie na naszego facebooka - najlepiej w komentarzu pod postem :) Dopiszcie również miejsce, w którym spędzaliście wakacje zimowe :)

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE