Reklama

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Opublikowano:
Autor:

Umów wizytę w urzędzie skarbowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w połowie listopada, ta elektroniczna usługa, będzie funkcjonować w całym kraju.

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” została wprowadzona, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

 

Elektroniczna usługa, która umożliwi podatnikom umówienie wizyty w urzędzie skarbowym, to ważny krok w programie „Klient w centrum uwagi KAS". Dzięki usłudze zwiększymy komfort załatwiania spraw w urzędzie przy zapewnieniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w obecnej sytuacji - przekonuje szef Krajowej Administracji Skarbowej, Magdalena Rzeczkowska.

 

Nowy model obsługi podatników uruchomiono pilotażowo latem tego roku, w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim.

 

Cieszę się, że wielkopolskie doświadczenia przełożą się na rozwiązanie, które zostanie wdrożone w całym kraju – przyznaje dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Marek Pospieski.

 

26 października usługa została wprowadzona w 5 kolejnych regionach: dolnośląskim, lubuskim, opolskim, śląskim i warmińsko-mazurskim. Docelowo usługa obejmie urzędy skarbowe również w pozostałych województwach i będą mogli z niej korzystać klienci KAS w całej Polsce.

 

Jak się umówić na wizytę?

 

- przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego,

- telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie internetowej swojego urzędu skarbowego,

- w urzędzie - podczas osobistej wizyty w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

 

Ważne !

Ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE