34-letni mieszkaniec Cieszkowa wjeżdżając na ulicę Krotoszyńską w Sulmierzycach nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doszło do zderzenia.
34-letni mężczyzna, mieszkaniec Cieszkowa kierujący samochodem osobowym marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki Ford, którym kierował 40-letni mieszkaniec Zdun - informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Skoda uderzyła w lewy bok Forda, wskutek czego Ford zderzył się z jadącym Audi.
Ford uderzył w prawidłowo jadący pojazd Audi A4, którym kierowała 45-letnia mieszkanka Chwaliszewa - wskazuje Piotr Szczepaniak.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca zdarzenia - kierowca Skody - został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.500 zł.
Komentarze (0)