Dziś rano 51-letnia mieszkanka powiatu milickiego kierująca samochodem marki Dacia Sandero nie zachowała ostrożności podczas skręcania w lewo i uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Skoda Fabia. Do zdarzenia doszło na ulicy Krotoszyńskiej w Sulmierzycach.
Kierująca Dacia Sandero nie zachowała ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia bocznego z samochodem marki Skoda Fabia - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta - sprawczyni wypadku - została ranna. Zespół Ratownictwa Medycznego po przeprowadzeniu badań zdecydował o przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala w Krotoszynie celem dalszej diagnostyki.
Kobieta doznała obrażeń ciała poniżej dni 7. Ukarano ją mandatem karnym kredytowym w wysokości 300 zł - mówi Piotr Szczepaniak.
Komentarze (0)