Reklama

Reklama

Sulmierzyce. Szukają rąk do pracy

Opublikowano: wt, 10 mar 2020 13:30
Autor:

Sulmierzyce. Szukają rąk do pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Posiadasz wykształcenie informatyczne a jednocześnie nieobce jest ci pozyskiwanie środków z różnorodnych projektów? Śmiało możesz tu wystartować.

Reklama

Burmistrz Grodu Sulimira poszukuje chętnego na stanowisko referenta ds. pozyskiwania funduszy oraz informatyki. Ten ma zająć się kwestiami informatycznymi w sulmierzyckim magistracie a także podległym mu jednostkom budżetowym. Dodatkowo na jej barkach spoczywać będzie analizowanie rynku w zakresie możliwości pozyskania środków krajowych i unijnych.

 

Od kandydata oczekuje się m. in. posiadania wykształcenia wyższego informatycznego pierwszego lub drugiego stopnia albo wykształcenia średniego (w tym wypadku koniecznie jest udokumentowanie co najmniej 3-letniego stażu pracy), znajomości języka angielskiego w stopniu zapewniającym umiejętność czytania dokumentacji informatycznej i technicznej, umiejętności administrowania serwerami oraz sieciami opartymi na serwerach a także znajomości zasad zabezpieczeń infrastruktury informatycznej i baz danych.

 

Zaś w zakres jego obowiązków będzie wchodziło m. in. nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych w zakresie sieci informatycznej LAN i WAN, oprogramowania i sprzętu, sprawowanie nadzoru nad sprawnością techniczną i eksploatacyjną urządzeń infrastruktury teleinformatycznej oraz pracami związanymi z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej, a także przygotowywanie wniosków aplikacyjnych czy stała współpraca z instytucjami koordynującymi podział środków krajowych i z UE.

 

Dokumenty aplikacyjne należy przedłożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 marca 2020 roku do godz. 15.00. w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach, ul. Rynek 11, 63-750 Sulmierzyce lub przesłać na adres siedziby Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach (decyduje data wpływu do Urzędu).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.