W poniedziałek, 26 lutego, mieszkańcy posesji przy ulicy Kaliskiej w Sulmierzycach nie będą mieć wody. Wszystko w związku z pracami zaplanowanymi przez Zakład Usług Komunalnych.
Zakład Usług Komunalnych w Sulmierzycach informuje, że w związku z planowanymi pracami przyłączeniowymi, informujemy o przerwie w dostawie wody w dniu 26 lutego 2024 r. dla odbiorców zamieszkałych w Sulmierzycach przy ulicy Kaliskiej - informuje Ireneusz Knychała, kierownik ZUK w Sulmierzycach.
Komentarze (0)