Reklama

Sulmierzyce. Nowe wejścia do urzędu [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd miejski w Sulmierzycach stał się dostępny dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.

Reklama

Władze Sulmierzyc otrzymały ponad 80 tysięcy złotych dofinansowania z PEFRON w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami III” obszar b - likwidacja barier w urzędach i placówkach edukacyjnych lub środowiskowych domach samopomocy w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania. Dzięki temu bariery architektoniczne w sulmierzyckim urzędzie zostaną zlikwidowane, a budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Całkowity koszt zadania wyniósł  212.972,89 zł, kwota dofinansowania to 80.093,32 zł. 

W ramach robót budowlanych przebudowane zostały 3 wejścia do urzędu Miejskiego oraz wykonano dwie platformy dla osób niepełnosprawnych. Celem projektu jest likwidacja barier architektonicznych poprzez przebudowę wejść do budynku Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach w celu umożliwienia dostępności osób niepełnosprawnych i z ograniczeniami ruchowymi. Miasto Sulmierzyce otrzymało dofinansowanie na ww. zadanie ze środków PEFRON w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami III” obszar b - likwidacja barier w urzędach i placówkach edukacyjnych lub środowiskowych domach samopomocy w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania – informują władze Sulmierzyc. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy