Reklama

Sulmierzyce. Kolejne medale zapaśników Olimpijczyka

Opublikowano:
Autor:

Sulmierzyce. Kolejne medale zapaśników Olimpijczyka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem zawodnicy UKS "Olimpijczyk" Sulmierzyce rywalizowali w Pelplinie, skąd przywieźli trzy medale.

Na początku października, zawodnicy UKS "Olimpijczyk" Sulmierzyce, z sukcesem zakończyli uczestnictwo w zawodach zapaśniczych zorganizowanych w Łodzi. Przywieźli stamtąd 7 medali - trzy srebrne oraz cztery brązowe. W rywalizacji brali udział zawodnicy z 22 klubów. 

 

Natomiast w miniony weekend, w pomorskim Pelplinie, rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Zapasach. W sumie na trzech matach rywalizowało kilkudziesięciu zawodników z 20 klubów. UKS „Olimpijczyk” wystawił do walki pięciu zawodników - Dominikę Grobelną, Nikolę Kromarek, Mikołaja Szymańskiego, Miłosza Wieczorka i Szymona Gibasiewicza.

 

Dorobek medalowy sulmierzyckich zapaśników to trzy medale. Ten z najcenniejszego kruszcu zdobył Szymon Gibasiewicz w kategorii 57 kg, który w walce finałowej pokonał zawodnika KS Husarz Gniezno, Alana Boguckiego. Z kolei z brązowymi krążkami z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Zapasach w Pelplinie wróciły Dominika Grobelna (kategoria 65 kg) oraz Nikola Kromarek (54 kg).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE