Reklama

Reklama

Sulmierzyce. Drugie podejście w poszukiwaniu głównego księgowego

Opublikowano: wt, 2 cze 2020 20:40
Autor:

Sulmierzyce. Drugie podejście w poszukiwaniu głównego księgowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jego zadaniem będzie „obsługa” instytucji kultury w Grodzie Sulimira.

Reklama

Władze Sulmierzyc nadal poszukują kandydata na stanowisko głównego księgowego w muzeum, domu kultury oraz bibliotece. W każdej z tych jednostek, jest okazja by załapać się na część etatu. Najwięcej, bo 12 godzin w tygodniu, ma do zaoferowania Sulmierzycki Dom Kultury. Zaś po cztery godziny tygodniowo będzie do odpracowania w muzeum oraz bibliotece.

Rządzący w Grodzie Sulimira po cichu jednak liczą, że jedna osoba będzie chętna „ogarnąć” wszystkie trzy instytucje, wszak to daje w sumie pół etatu, a wymagania wszędzie identyczne.  

Kandydat na głównego księgowego powinien natomiast posiadać m.in. obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego porozumienia o Wolnym Handlu,znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego czy pełną zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.

Ponadto osoba aplikująca o stanowisko powinna spełniać jeden z poniższych warunków:

- ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości;

- ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości;

- jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów;

- posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.

Przewidywany termin zatrudnienia to 15 czerwca 2020r. Natomiast dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 4 czerwca 2020r.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.