Reklama

Sulmierzyce. Dominik Marszałek nowym szefem Zakładu Usług Komunalnych

Opublikowano: 22 stycznia 2021 15:45
Autor: M.P.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dominik Marszałek został nowym szefem Zakładów Usług Komunalnych w Sulmierzycach. Na stanowisku zastąpił Arkadiusza Koprowskiego, który w połowie lipca złożył wypowiedzenie.

Reklama

Arkadiusz Koprowski z funkcji kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Sulmierzycach zrezygnował 15 lipca.

 

Rozwiązanie stosunku pracy odbędzie się za porozumieniem stron – wyjaśniał wówczas Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc.

 

Były szef ZUK-u w Sulmierzycach pracę znalazł w Rozdrażewie, zostając kierownikiem Referatu Gospodarki Komunalnej w rozdrażewskim urzędzie. Natomiast obowiązki Arkadiusza Koprowskiego – do czasu wyboru nowego kierownika ZUK w Sulmierzycach – przejął wieloletni pracownik tej instytucji – Sławomir Woźniak.

 

NOWY KIEROWNIK ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W SULMIERZYCACH

 

Gdy władze Sulmierzyc ogłosiły konkurs na nowego kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Sulmierzycach swoją kandydaturę zgłosił Dominik Marszałek z Krotoszyna.

 

Dominik Marszałek był wieloletnim pracownikiem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie.

 

Dowiedziałem się, że jest nabór na to stanowisko i postanowiłem spróbować swoich sił ze względu na moje doświadczenie oraz wykształcenie - dziesięć lat w usługach komunalnych, ukończone studia na UAM o specjalności administracja samorządowa oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej na wydziale politechnicznym z inżynierii środowiskowej – wskazuje Dominik Marszałek.

 

Były pracownik PGKiM Krotoszyn spełnił wszystkie wymagania i został nowym kierownikiem Zakładu Usług Komunalnych w Sulmierzycach.

 

Pan Dominik Marszałek spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Sulmierzycach. Posiada wykształcenie wyższe i udokumentowany odpowiedni staż pracy do zajmowania stanowiska kierowniczego. Posiada odpowiednią wiedzę z zakresu działalności Zakładu Usług Komunalnych wynikających ze statusu jednostki – uzasadnia Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc.

 

Do zadań Dominika Marszałka jako kierownika ZUK w Sulmierzycach należy między innymi zarządzanie stacją uzdatniania wody oraz oczyszczalnią. Nowy kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Sulmierzycach nie kryje zadowolenia z nowej posady.

 

Najważniejsze dla mnie to pracować na rzecz społeczności lokalnej. Oczywiście jestem zadowolony ze swojej decyzji. Zawsze trzeba podejmować nowe wyzwania i się rozwijać – mówi Dominik Marszałek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.