Reklama

Strażacy z Biadek dbają o rozwój i promocję wsi [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z Biadek dbają o rozwój i promocję wsi [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy z OSP Biadki, w ramach projektu „Inicjatywa strażacka” w Biadkach pozyskali 10 tys. zł dotacji z Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach konkursu „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”.

Dzięki pozyskanej przez strażaków z OSP Biadki dotacji udało się doposażyć salę szkoleniową w remizie OSP w nowe stoły i krzesła.

 

Z sali szkoleniowej korzystają nie tylko strażacy, ale odbywają się w niej również zebrania sołeckie, zebrania Koła Gospodyń Wiejskich, Kółka Rolniczego oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

 

Dzięki realizacji projektu na szkoleniu zorganizowanym we wrześniu zdiagnozowano potrzeby i możliwości rozwoju sołectwa. W warsztatach diagnozujących oraz wprowadzających do tematyki Wielkopolskiej Odnowy Wsi wzięło udział 17 mieszkańców Biadek – podkreślają strażacy z OSP Biadki.

 

Postawiono także na promocję sołectwa Biadki – stworzono logo, które będzie wykorzystywane m.in. na kubkach i materiałach promocyjnych. W planach jest także stworzenie broszury informacyjnej na temat aktywności wsi Biadki i działających w niej organizacji.

 

Projekt został przygotowany we współpracy z Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE