Reklama

Starostwo powiatowe. Starosta wręczył nominacje na mianowanego [FOTO]

Opublikowano: pt, 11 wrz 2020 20:05
Autor:

Starostwo powiatowe. Starosta wręczył nominacje na mianowanego [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego odebrało z rąk starosty sześcioro pedagogów.

Reklama

Kliknij tutaj aby przejść do powiązanej galerii

Warunkiem nadania stopnia nauczyciela mianowanego jest spełnienie wymagań kwalifikacyjnych, odbycie stażu zakończonego pozytywną oceną dorobku zawodowego oraz zdanie egzaminu przed komisją egzaminacyjną. Tę próbę pozytywnie przeszło 6 nauczycieli, uczących w placówkach oświatowych podlegających starostwu powiatowemu w Krotoszynie, którzy z rąk starosty Stanisława Szczotki odebrali akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego. Przekazanie dokumentu poprzedziło uroczyste ślubowanie.

 

I tak nominacje trafiły do: Mileny Pawłowskiej z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. K. F. Libelta w Krotoszynie, Marceliny Muszyńskiej i Grzegorza Nowaka z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, Jacka Kowala ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Borzęciczkach oraz Honoraty Mikołajczyk i Magdaleny Faustyniak ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego w Konarzewie.

 

Starosta Stanisław Szczotka oraz wicestarosta Paweł Radojewski złożyli nauczycielom gratulacje z tytułu awansu jednocześnie życząc im dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy. W spotkaniu uczestniczył także Przemysław Wójcik, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz Anna Gronowicz, inspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

 

Foto: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.