Reklama

Starostwo powiatowe. Ruszyła bezpośrednia obsługa klientów we wszystkich wydziałach

Opublikowano:
Autor:

Starostwo powiatowe. Ruszyła bezpośrednia obsługa klientów we wszystkich wydziałach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez ostatnie tygodnie, w związku z pandemią koronawirusa, dostęp do urzędników w starostwie był ograniczony i większość spraw załatwiało się telefonicznie.

Starostwo Powiatowe w Krotoszynie ponownie „otwarło” się na petentów od poniedziałku, 15 czerwca. Nie oznacza to, że nie będą obowiązywały pewne obostrzenia sanitarne, których przestrzeganie będzie obligatoryjne.

 

W przypadku załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji i Dróg konieczna jest wcześniejsza, telefoniczna rejestracja wizyt, co pozwoli uniknąć dużej liczby osób oczekujących w budynku i przed nim. Kontakt telefoniczny - 62 725 42 56 wew. 304.  

 

Ponadto dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów. 

 

Należy także pamiętać, że na terenie budynków starostwa krotoszyńskiego cały czas obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowania 2 m odstępu od innych osób, w tym osób oczekujących w kolejce.   Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE