Reklama

Reklama

Starostwo powiatowe. Premie czy więcej rąk do pracy w wydziale architektury?

Opublikowano: śr, 20 maj 2020 14:17
Autor:

Starostwo powiatowe. Premie czy więcej rąk do pracy w wydziale architektury? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni powiatowi zwrócili uwagę, że w kierowanej przez Krzysztofa Pawlaka „komórce” przybywa obowiązków i apelowali o docenienie pracy urzędników.

Reklama

O komfort pracy urzędników z Wydziału Architektury i Budownictwa w krotoszyńskim starostwie, zatroszczył się radny Dariusz Rozum i zaapelował do starosty krotoszyńskiego, aby ten w odpowiedni sposób, docenił pracowników wydziału.

Tam nie ma zwiększenia zatrudnienia. Tam jest systematyczny, rokroczny wzrost pracy i wydawanych pozwoleń. Te panie pracują tam już resztkami sił, ale to nie oznacza, żeby tego nie dostrzec. To jest wydział, który odgrywa niewątpliwie bardzo ważną rolę w rozwoju gospodarczym naszego regionu – zwracał uwagę radny, Dariusz Rozum .

 

I przedstawił ewentualne dwa rozwiązania.

Jeżeli naczelnik Krzysztof Pawlak stwierdzi, że przydałoby się zatrudnienie kolejnej osoby, to można również i to rozważyć. Natomiast jeżeli ta obsługa, która teraz jest, daje sobie radę i chce jeszcze ciężej pracować to uważam, że nie można tego potraktować w taki sam sposób i oceniać poprzez pracę innych wydziałów, bo zależy mi na tym, aby te panie w odpowiedni sposób zostały wynagrodzone. Czy to formie premii czy w inny sposób – domagał się rajca.

 

Co na to starosta krotoszyński? Najpierw dyplomatycznie wyjaśnił, że zaangażowanie w pracę poszczególnych wydziałów w starostwie ocenia na jednakowym "wysokim" poziomie.

Może są okresy, gdzie nasilenie tych prac w poszczególnych wydziałach raz jest większe, innym razem mniejsze – zaznaczył jednak Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński.

 

Zaraz dodając, że władze Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, pochyliły się już nad tematem sytuacji w wydziale architektury.

W czerwcu do wydziału rozpisany zostanie nabór. Będzie jedna osoba więcej, żeby odciążyć obecnie pracujące tam osoby – zapowiedział starosta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.