Reklama

Starosta krotoszyński wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Starosta krotoszyński wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stypendia przyznano niemal 70 uczniom ze szkół ponadpodstawowych. Niestety, ze względu na reżim sanitarny, z rąk starosty wyróżnienia mogło odebrać tylko kilku uczniów.

Stypendia przyznawane przez władze powiatu krotoszyńskiego, wręczano już po raz piąty. Uczniowie w rąk starosty Stanisława Szczotki odebrali dyplomy potwierdzające przyznanie wyróżnienia za wyniki osiągnięte w ubiegłym roku szkolnym. Te kolei były przyznawane w trzech kategoriach.

 

Za wysokie wyniki w nauce stypendium otrzymało 47 uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie, 8 uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie, 1 uczennica z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie oraz 5 uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.

 

Natomiast za szczególne osiągnięcia naukowe starosta wyróżnił 3 uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie, podobnie jak za wybitne osiągnięcia sportowe. Z kolei jedna uczennica z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp. otrzymała jednocześnie stypendium starosty krotoszyńskiego za wysokie wyniki w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe.

 

Niestety ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, na spotkanie zostali zaproszeni tylko dyrektorzy szkół i jako przedstawiciel tegorocznej grupy stypendystów z danej szkoły, jeden z wyróżnionych uczniów. Swoje szkoły reprezentowali Antoni Szcześniak (I LO im. H. Kołłątaja w Krotoszynie), Julia Piechowiak (ZSP nr 1 w Krotoszynie), Magdalena Nowacka (ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie) oraz Paulina Stempniak (ZSP im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.).

 

Foto: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE